Günler pisi pisine geçiyordu. Kendimi o kadar halsiz ve bitkin hissediyordum ki elimi kaldıracak halim yoktu. Halbuki tam da partilerin en yoğun olduğu ve bir sürü kızla beraber olabileceğim zamandı. Hastalanmanın tam sırasını bulmuştum. Evde yatmış, köhne ve bir köşeye atılmış çuval gibi hissediyordum kendimi. Onca sexi, sikişi sanki ben yapmamışım gibiydim. O kadar kara bulut gibi çökmüş bir ruh hali içindeyken sanki bir mucize oldu. Hasta olunca, evden çıkamayınca sanki herkes beni unutmuş gibiyken bir anda zil çaldı. Zar zor kapıyı açmaya gittim ve ne göreyim. Kapıda rüya görürmüşçesine beni aptal yapan güzellikte bir kadın.

Merhaba dedi ve içeri daldı. Tanımıyordum ve ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Bir yandan içimden kabarmaya başlayan hormonlarımdan dolayı hastalık falan unuturken diğer yandan da aptallaşmış halde anlamaya çalışıyordum ne olup bittiğini. Bir arkadaşımın ismini verdi ve onun gönderdiğini söyledi. Bu gece benim hastalığımı iyileştirmek için her yolu deneyecekmiş. Bizimkilerin ne çevirdiğini anlamamıştım ama, bu ikram da geri çevrilmezdi değil mi? Kendi kendime motivasyonumu zaten tavan yaptırmıştım, üstüne üstelik bir de yakınlaşmaları başlayınca benim hastalık kuş oldu uçtu.

Gerçekten de ilkten dadı gibi bakmaya başladı bana. Çorba yaptı, yemek hazırladı ve kendi eliyle yedirdi. Öyle görünce, “ulan gerçekten bunlar bana hemşire mi gönderdi?” diye e sormadım değil, ama o kadar da değildi tabiki. Yedikten sonra beni içeriye yatağıma götürdü ve yatırdı. İlk önce üstümdeki eşofman üstünü çıkarttı ve sonra da altımı. Yarağımı eline aldı ve koparırmışçasına elinle çekmeye başladı ve ağzına aldı. Gerçek bir porno yıldızıymış gibi davranmaya çalışıyordu. Ağzında dolaştırdığı yarağımı çıkardıktan sonra üstüne tükürüyor ve eliyle sıvazlayıp tekrar devam ediyordu. Sonra o da üstünü çıkarttı. Göğüslerinin mükemmel şekilde taştığı sutyeninin görüntüsü şimdi bile hala aklımda sanki. Pantolonunu indirdikten sonra altına giydiği tangasının önden amını resmettiği görüntüsü ise ölene kadar aklımdan çıkmaz herhalde. O şekilde kucağıma aldım ve göğüslerini avuçlayıp öpüşmeye başladım.

Yetmiyordu tabiki artık ve yarağım be tüm vücudum daha fazlasını istiyordu benden. Yatağa yatırdım ve hastalığımdan eser yokmuşçasına kalktım ve amına daldım. Ağzımla içini karıştırdığım am sanki beni sik der gibiydi. Onunla konuşuyor okşadıkça daha da sulandığını fark ediyordum. Tam sikme zamanı gelmişti ve yarağım da dikleşmekten artık ağrımaya başladığı anda soktum ve defalarca aynı pozisyonda ileri geri yaparak hayatımın en zevkli sexinin en güçlü anlarını başlattım. İnanılmaz bir tat tat alıyordum. Belki de bugün yaşadığım o travmanın sonrasında böyle bir olayla karşılaşınca vücudum acayip tepkiler veriyordu.

Götünü avuçluyor yarağımın üstüne oturtup dakikalarca hoplatıyor ve göğüslerinin aşağı yukarı zıplamasından keyif alıyordum. Hastalığımdan dolayı kimi zaman nefes nefese kalsam da devam etmek için ekstra gücü hemen sağlıyordum. Domaltıp götüne soktuğum anda onun bağırması bile bana saatlerce daha onu sikme gücünü verirdi. Hastalığımın güzel yanı daha geç boşalmam oldu belki de. Defalarca amına sokup onu parçaladığım gecede dakikalar geçiyor ama benim onun üstüne boşalacağım an gecikiyordu. Ben de bu durumdan hiç de hoşnutsuz olmayarak sikişe devam ediyordum. En son ağzına soktuğum an ile beraber artık altın vuruşu yapacaktım. İçimden kocaman bir dağ dışarı çıkacaktı. Çok net bir şekilde hissediyordum ki patladım suratına doğru. Böyle bir tat hayatım boyunca olmamıştı. Bakalım ilerleyen zamanda olacak mı göreceğiz.

happy wheels 2 demo

Yorum Yaz

Mail adresiniz görünmeyecektir. Alanları doldurmak zorunludur *

*

1 Comment

  • 530700 1 sene ago

    yalnız yasıyan iş sahıbıyım Olgun bır cıftle tanışmak ıstı