Eski sevgilisiyle buluşan genç adam ankarada bir günlük kiralık ev firmasından ev tutuyor tabi kızda zaten sikişmek için gelmiş adamın yanına eve giden çift birkaç posta sikişiyorlar tabi alkolde almışlar kız biraz kafa olunca genç adam kamerayı ayarlıyor ve birde porno çekerken kızı sikiyor, türk çift neredeyse her pozisyonda sex yapıyorlar.

Yorum Yaz

Mail adresiniz görünmeyecektir. Alanları doldurmak zorunludur *

*

2 Comments

  • Kamil 2 sene ago

    SELAMLAR…. BEN İZMİR BALÇOVA’DAN KAMİL..36 YAŞINDA OLGUN KARAKTERDE,AĞIRBAŞLI,KADIN RUHUNDAN ANLAYAN,DUYGUSAL,BEKAR BİR BEYİM..KARŞILIKLI SAYGI,SEVGİ,GÜVEN VE GİZLİLİK ÇERÇEVESİNDE REELDE GÖRÜŞME PROBLEMİ OLMAYAN CİDDİ,DÜRÜST İZMİRLİ OLGUN DUL,BEKAR BAYANLARLA TANIŞMAK,SEKS ŞEHVET DOLU GÜZEL DAKİKALARI ONLARLA YAŞAMAK VE YAŞATMAK İSTİYORUM. CİDDİ İLİŞKİ DÜŞÜNEN İZMİRLİ BAYANLARIN ARAMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM..EVLİ OLUP ARALARINA 3.ÜNCÜ ARAYAN ÇİFTLEREDE AÇIĞIM..NOT:GAYLAR,TRAVESTİLER,PARA VE KONTÖR TALEBİNDE BULUNANLAR BENDEN UZAK DURSUN..PARAYLA İLİŞKİYE GİRMİYORUM..ZEVKİN MADDİ KARŞILIĞI YOKTUR

  • Doğukan 534 2 sene ago

    Slm ben ankaradan dogukan bakımlı doyumsuz cesaretli kaçamak yapmak isteyen bayanlar gizlilik önemi içerisinde reel görüşmek ani ve hazzı yaşamak isterseniz yalnız bekar evimde sizi konuk edebilirim.