Genç ve güzel bir kadınla beraber olmayalı belki de yıl olmuştu. Sürekli olarak yaşını başını almış en az 50’lik hatunları sikmekten artık kendimden soğumaya başlamıştım. Onların da kendilerine göre bir tatları var biliyorum, fakat sürekli olarak onlarla beraber olmak zorunda olduğun zaman kendini 25 değil 55 gibi hissediyorsun. Jigolo olmanın bu kötülüğü vardı belki ama arada iyileri de düşüyordu elbette. O buhrandayken işte ben de öyle biri düşse de en azından keyfimiz yerine gelse diye yalvarıyordum artık.

Müthiş paralar kazanıyor insan bu gerçek jigololuktan. Yabancılar özellikle çok talep ediyor ve iyi de para bırakıyorlar. Hem vücutları bakımlı, amları bizim 30’luk karılardan çok daha diri ve işe yarar. Türklerle beraber olacağım zaman, tamam diyorum yine bulduk papazı. Onlarla sikişmek ayrı bir dert, bir de memnun etmek ve sürekli olarak onlarla ilgilenmek de zorundasın. Hep senden bir aksiyon bekliyorlar. Bir pozisyonda siktin, şimdi öteki, diğeri, beriki derken doymak bilmiyorlar. Yaşın verdiği orgazm sorunundan dolayı da 5 saat sikişse bana mısın demeyecekler. İşte bu durumdayken o beklediğim kadın bir anda çıktı karşıma.

Bir gün baktım telefon çalıyor. İnanılmaz güzel konuşan bir kadın çıktı ve işle ilgili konuşabilir miyiz dedi, ben de tamam dedim ve bir yerde buluştuk. Ben sesi çok iyi çıkmasına rağmen yine de yaşını başını almış biri bekliyordum normal olarak, fakat nasıl bir hatun çıktı aklınız hayaliniz almaz. 1.80 civarı boy vardı. Öncelikle zaten ona gözün dikiliyor ve bakıyorsun. Sonrasında üzerine giydiği mini etek, mini falan değil süper miniydi. Bacaklarını görünce karşıdan zaten yarağın havalanmaya başlıyor. Daha sonrasında oturunca daha süzmeye başladım ve göğüslerinin büyüklüğü ve üzerindeki o bluzdan dışarı taşanlar seyretmeye kıyamazsın.

Neyse biz akşam onun evinde buluşmak kaydıyla anlaştık. Süper bir eve gittim. Gerçekten de şehrin dışında bir villası var kadının ki sormayın. İçeri girdim, hizmetçisi karşıladı, sonra yanına götürdü. Yalnız değildik yani evde. Ama çok rahat tavırları vardı. Merak etme onlar alışkın bu durumlara sen işine bakarsın dedi bana. Oturduk, biraz bir şeyler içtikten sonra odasına çıkarttı beni. Orada direkt olarak o üstüme atıldı. Ne olduğunu bile anlayamadan bir anda pantolonumu çıkardı ve yarağımı eline alıp oynamaya ve çok sert ve acıtmak istercesine yalamaya ve dişlemeye başladı.

Benim başlatmam gerekiyordu oyunu, ama o hemen atağa geçti. Enteresan bir gece bizi bekliyordu. Kaldırdım ayağa ve öpüşmeye başladık, bir yandan da üstünü çıkarttım. Gözümde kalan o göğüsleri avuçlayıp sıkarken, içimden kopan dağlar etrafa savruluyorcasına bir his oluşuyordu. Her an daha fazla adrenalin yükleniyordum. Altını da tamamen çıkarttım. Külotunu ağzıma soktu ve o şekilde öpüşmeye çalıştı. Gerçekten de şimdiye kadar sikiştiğim en güzel ve en vahşi kadındı. İnanılmaz pozisyon bilgisi vardı. Amını açıp bana yalattıktan sonra kendisi yarağımı alıp göt deliğine soktu ve orayı bir anda büyüttü. Ortalığı yırtarcasına bağırıyor ve daha fazlasını istiyordu. Amına defalarca soktuğum yarağım sanki nefes nefese kalmıştı. O durmak bilmiyordu ve beni yatapa atıp üstüme çıktı. Bu kez de üstümde tepinmeye başladı. Bir anda amından orgazm olduğunu belli eden bir şeyler akıtmaya başladı. Sonra da yarağımı ağzına alıp yaladı tekrar ve ağzına doldurduğu spermleri göğüslerine doğru tükürdü. Pörsümüşlerden sonra böylesine bir afetle sikişeceğimi rüyamda görsem, herhalde götüm açıkta kalmış deyip kendi kendime gülerdim.

happy wheels 2 demo

Yorum Yaz

Mail adresiniz görünmeyecektir. Alanları doldurmak zorunludur *

*